Warning: Use of undefined constant APPLICATION_VERSION - assumed 'APPLICATION_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/40/d380957882/htdocs/wallpapic_application/application/version.php on line 11
Japonia - Obrazki na pulpit, #2810

Japonia - Obrazki na pulpit, #2810

Japonia - Obrazki na pulpit, #2810
Korzystać tapety pulpitu w celach komercyjnych jest zabronione.
24 / 48
Czy lubisz ten tapetę pulpitu?
Rozdzielczość ekranu:
Standard:
Szeroki ekran:
iPad, tablets:
Netbook:
Wszystkie tapety są do ściągnięcia za darmo. Jednak, aby korzystać tapety pulpitu 'Japonia - Obrazki na pulpit, #2810' w celach komercyjnych jest zabronione. Wszelkie prawa do zdjęć należą do ich właścicieli.
PC Aby ustawić "Japonia - Obrazki na pulpit, #2810" jako tapetę na pulpicie, wybierz rozmiar obrazu powyżej, a następnie kliknij na przycisk "Pobierz", aby zapisać obraz na komputerze stacjonarnym. Kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek zapisany i wybierz opcję "Zapisz obraz jako" lub "Ustaw jako tło".
Mac Aby ustawić "Japonia - Obrazki na pulpit, #2810" jako tapetę na pulpicie, wybierz rozmiar obrazu powyżej, a następnie kliknij na przycisk "Pobierz", aby zapisać obraz na komputerze stacjonarnym. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierz opcję "Zmień tło pulpitu". Przejdź do zdjęcia, które pobrałeś i kliknij na nią.
Autor:
admin
Tagi:
Japonia, Miasta i kraje
Odsłon:
17602
Razy pobrany:
978
Ocena:
8.0 / 10
(Głosów 2982)
Oryginalny rozmiar:
1600 x 1200 px
BB code: (forum, księgę gości lub profil).
HTML-kod: (na swojej stronie lub blogu).
Bezpośredni link: (bezpośredni link do obrazu).
Link do tej strony

Poinformuj swoich znajomych o tej pięknej tapety =)
Komentarze dla "Japonia - Obrazki na pulpit, #2810":