Warning: Use of undefined constant APPLICATION_VERSION - assumed 'APPLICATION_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/40/d380957882/htdocs/wallpapic_application/application/version.php on line 11
Zdjecia na pulpit - Ulotka firmy i plakaty, #41341

Zdjecia na pulpit - Ulotka firmy i plakaty, #41341

Zdjecia na pulpit - Ulotka firmy i plakaty, #41341
Korzystać tapety pulpitu w celach komercyjnych jest zabronione.
13 / 94
Czy lubisz ten tapetę pulpitu?
Rozdzielczość ekranu:
Standard:
Szeroki ekran:
iPad, tablets:
Netbook:
Wszystkie tapety są do ściągnięcia za darmo. Jednak, aby korzystać tapety pulpitu 'Zdjecia na pulpit - Ulotka firmy i plakaty, #41341' w celach komercyjnych jest zabronione. Wszelkie prawa do zdjęć należą do ich właścicieli.
PC Aby ustawić "Zdjecia na pulpit - Ulotka firmy i plakaty, #41341" jako tapetę na pulpicie, wybierz rozmiar obrazu powyżej, a następnie kliknij na przycisk "Pobierz", aby zapisać obraz na komputerze stacjonarnym. Kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek zapisany i wybierz opcję "Zapisz obraz jako" lub "Ustaw jako tło".
Mac Aby ustawić "Zdjecia na pulpit - Ulotka firmy i plakaty, #41341" jako tapetę na pulpicie, wybierz rozmiar obrazu powyżej, a następnie kliknij na przycisk "Pobierz", aby zapisać obraz na komputerze stacjonarnym. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierz opcję "Zmień tło pulpitu". Przejdź do zdjęcia, które pobrałeś i kliknij na nią.
Autor:
admin
Tagi:
Ulotka firmy i plakaty, Muzyka
Odsłon:
8925
Razy pobrany:
442
Ocena:
9.7 / 10
(Głosów 88)
Oryginalny rozmiar:
2560 x 1920 px
BB code: (forum, księgę gości lub profil).
HTML-kod: (na swojej stronie lub blogu).
Bezpośredni link: (bezpośredni link do obrazu).
Link do tej strony

Poinformuj swoich znajomych o tej pięknej tapety =)
Komentarze dla "Zdjecia na pulpit - Ulotka firmy i plakaty, #41341":