Warning: Use of undefined constant APPLICATION_VERSION - assumed 'APPLICATION_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/40/d380957882/htdocs/wallpapic_application/application/version.php on line 11
Zdjęcie realistyczne - Darmowe obrazki na pulpit komputera, #19680

Zdjęcie realistyczne - Darmowe obrazki na pulpit komputera, #19680

Zdjęcie realistyczne - Darmowe obrazki na pulpit komputera, #19680
Korzystać tapety pulpitu w celach komercyjnych jest zabronione.
10 / 140
Czy lubisz ten tapetę pulpitu?
Rozdzielczość ekranu:
Szeroki ekran:
Wszystkie tapety są do ściągnięcia za darmo. Jednak, aby korzystać tapety pulpitu 'Zdjęcie realistyczne - Darmowe obrazki na pulpit komputera, #19680' w celach komercyjnych jest zabronione. Wszelkie prawa do zdjęć należą do ich właścicieli.
PC Aby ustawić "Zdjęcie realistyczne - Darmowe obrazki na pulpit komputera, #19680" jako tapetę na pulpicie, wybierz rozmiar obrazu powyżej, a następnie kliknij na przycisk "Pobierz", aby zapisać obraz na komputerze stacjonarnym. Kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek zapisany i wybierz opcję "Zapisz obraz jako" lub "Ustaw jako tło".
Mac Aby ustawić "Zdjęcie realistyczne - Darmowe obrazki na pulpit komputera, #19680" jako tapetę na pulpicie, wybierz rozmiar obrazu powyżej, a następnie kliknij na przycisk "Pobierz", aby zapisać obraz na komputerze stacjonarnym. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierz opcję "Zmień tło pulpitu". Przejdź do zdjęcia, które pobrałeś i kliknij na nią.
Autor:
admin
Tagi:
Zdjęcie realistyczne, Różne
Odsłon:
9536
Razy pobrany:
753
Ocena:
7.6 / 10
(Głosów 1743)
Oryginalny rozmiar:
1680 x 1050 px
BB code: (forum, księgę gości lub profil).
HTML-kod: (na swojej stronie lub blogu).
Bezpośredni link: (bezpośredni link do obrazu).
Link do tej strony

Poinformuj swoich znajomych o tej pięknej tapety =)
Komentarze dla "Zdjęcie realistyczne - Darmowe obrazki na pulpit komputera, #19680":