Warning: Use of undefined constant APPLICATION_VERSION - assumed 'APPLICATION_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /homepages/40/d380957882/htdocs/wallpapic_application/application/version.php on line 11
Zdjecia na pulpit komputera - Funky poniedziałek, #16387

Zdjecia na pulpit komputera - Funky poniedziałek, #16387

Zdjecia na pulpit komputera - Funky poniedziałek, #16387
Korzystać tapety pulpitu w celach komercyjnych jest zabronione.
21 / 27
Czy lubisz ten tapetę pulpitu?
Rozdzielczość ekranu:
Szeroki ekran:
Wszystkie tapety są do ściągnięcia za darmo. Jednak, aby korzystać tapety pulpitu 'Zdjecia na pulpit komputera - Funky poniedziałek, #16387' w celach komercyjnych jest zabronione. Wszelkie prawa do zdjęć należą do ich właścicieli.
PC Aby ustawić "Zdjecia na pulpit komputera - Funky poniedziałek, #16387" jako tapetę na pulpicie, wybierz rozmiar obrazu powyżej, a następnie kliknij na przycisk "Pobierz", aby zapisać obraz na komputerze stacjonarnym. Kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek zapisany i wybierz opcję "Zapisz obraz jako" lub "Ustaw jako tło".
Mac Aby ustawić "Zdjecia na pulpit komputera - Funky poniedziałek, #16387" jako tapetę na pulpicie, wybierz rozmiar obrazu powyżej, a następnie kliknij na przycisk "Pobierz", aby zapisać obraz na komputerze stacjonarnym. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierz opcję "Zmień tło pulpitu". Przejdź do zdjęcia, które pobrałeś i kliknij na nią.
Autor:
admin
Tagi:
Funky poniedziałek, Sztuka i kreatywność
Odsłon:
5388
Razy pobrany:
544
Ocena:
8.8 / 10
(Głosów 1105)
Oryginalny rozmiar:
2560 x 1600 px
BB code: (forum, księgę gości lub profil).
HTML-kod: (na swojej stronie lub blogu).
Bezpośredni link: (bezpośredni link do obrazu).
Link do tej strony

Poinformuj swoich znajomych o tej pięknej tapety =)
Komentarze dla "Zdjecia na pulpit komputera - Funky poniedziałek, #16387":